Tuulisuojapaikka S136. Telttapaikat KF14, KF15, KF21, KF22 ja KF23. Venlojen huoltajana toimii Juha Timpuri Kirvesmies 040055339 (lähinnä 1. - 3. joukkueet) sekä Petri Riutto. Venlojen kokoontuminen klo 12.30 tuulisuojateltalla (S136), jonne Venlojen joukkuemateriaali toimitetaan. Jukolamuutoksissa yhteys Timo Ahvenaiseen 0405312539. Joukkueiden 1-3 huoltokuviot koordinoi Stefano Raus.

 

Venlajoukkueet

  1 - (41) 2 - (78) 3 - (94)
1. osuus Laura Ramstein Tytti Kirvesmies Emmi Kiljunen
2. osuus Lotta Kirvesmies Maiju Lehtonen Lilia Karttunen
3. osuus Anna-Kaisa Anjala Anniina Taipale Eerika Riutto
4. osuus Minna Kauppi Saara Kukkonen Aino Kuusela
       
  4 - (148) 5 - (248) 6 - (257)
1. osuus Virpi Remahl Noora Kivikko Miia Karetjoki
2. osuus Anu Tahvanainen Kirsi Koivuniemi Päivi Einonen
3. osuus Kirsi Kiiskinen Katja Hannula Krista Tuominen
4. osuus Anna-Lea Rantalainen Mari Koivunen Maria Palo-Järvinen
       
  7 - (308) 8 - (345) 9 - (944)
1. osuus Claudia Kantola Vuokko Kirvesmies Lea Anttolainen
2. osuus Ida Sundqvist Nella Leppänen Johanna Palo
3. osuus Sari Sundqvist Kirsi Arvela Anna Mashina
4. osuus Camilla Kalenius Leena Keskinarkaus Leena Harju
       
  10 - (1289) 11 - (1333) 12 - (800)
1. osuus Katri Kolstela Tarja Taipale Kaisa Aherto-Lilja
2. osuus Katariina Kalenius Sanna Halme Tiina Aherto
3. osuus Heidi Solonen Kati Aaltonen Hanna Poikolainen
4. osuus Satu Rinkinen Kathy Keister Mervi Aherto

 

Jukolajoukkueet

  1. Joukkue 2. Joukkue 3. Joukkue
1. osuus Philipp von Arx Valtteri Rantala Ari Hämäläinen
2. osuus Petteri Huikko Tatu Leirimaa Jani Hämäläinen
3. osuus Juha Sorvisto Matias Sankari Niko Vaenerberg
4. osuus Pauli Leinonen Timo Ahvenainen Teemu Niskanen
5. osuus Lasse Kautto Valtteri Kinnunen Lassi Kuva
6. osuus Tuomo Lahtinen Krisu Liszka Joni Hirvonen
7. osuus Aki Saari Mate Baumholczer Joni Solonen
       
  4. Joukkue 5. Joukkue 6. Joukkue
1. osuus Tomi Lehmusvuori Kimmo Koivuniemi Mari Koivunen
2. osuus Kristian Leppänen Jussi-Pekka Kauppi Timo Lehtonen
3. osuus Tomi Silvonen Juha Kiljunen Mika Väkeväinen
4. osuus Juha Hirvonen Aapo Granqvist Kari Valonen
5. osuus Pekka Huhtanen Jarmo Pikkarainen Mika Kantola
6. osuus Juha Matilainen Vladislav Kolganov Jari Sundqvist
7. osuus Ilian Angeli Eemeli Kiljunen Antti Halme
       
  7. Joukkue 8. Joukkue 9. Joukkue
1. osuus Tuomas Järvinen Harri Tervonen Eemeli Ruusila
2. osuus Oskari Arvela Vili Väkeväinen Jukka Lehtinen
3. osuus Jarno Matilainen Mikko Kotola Juuso Lehtinen
4. osuus Henri Arvela Niilo Ahonen Pekka Rekola
5. osuus Eetu Granqvist Kaapo Lehtonen Emmi Löfberg
6. osuus Juuso Ketonen Janne Viljamaa Laura Ramstein
7. osuus Kimmo Hirvonen Iiro Kuusela Stefano Raus