Tulokset P-H aluekuppi 10.6.2019



D12TR

(Lähti: 9, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Nurmela Helmiina              LS-37                              11.52          
   2. Gaasenbeek Annlinn            LS-37                              17.56    +06.04
   3. Tuurinkoski Sara              HU-46                              20.38    +08.46
   4. Leppänen Jenna                LS-37                              36.04    +24.12
   5. Stranden Sonja                LS-37                              36.58    +25.06
   6. Laakso Neela                  LS-37                              38.42    +26.50
   7. Jokinen Sivi                  HU-46                              39.38    +27.46
   8. Mämmi Anni                    LS-37                              45.32    +33.40
   9. Simola Alexandra              RaVa                             1.10.20    +58.28

H12TR

(Lähti: 10, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Mutikainen Veeti              HU-46                              13.59          
   2. Latva Leino                   AR                                 14.08    +00.09
   3. Tarkiainen Jesse              JRV                                15.45    +01.46
   4. Tura Sampsa                   AR                                 16.42    +02.43
   5. Raunio Lauri                  AR                                 17.25    +03.26
   6. Mäiseli Onni                  IHR                                17.30    +03.31
   7. Halme Ville                   LS-37                              18.26    +04.27
   8. Sarkkinen Eetu                LaTa                               19.26    +05.27
   9. Bondarev Petri                LS-37                              23.45    +09.46
  10. Puuska Niko                   LS-37                              27.53    +13.54

D13

(Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Partanen Jonna                RaVa                               33.03          
   2. Hämäläinen Pinja              RaVa                               38.04    +05.01
   3. Kiljunen Eevi                                                    59.44    +26.41

H13

(Lähti: 7, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Mäkelä Sakari                 LS-37                              22.23          
   2. Rauhamäki Vili                HU-46                              23.12    +00.49
   3. Sondermann Julius             LS-37                              26.40    +04.17
   4. Koivuniemi Timo               LS-37                              31.01    +08.38
   5. Tuhkanen Henri                LS-37                              43.32    +21.09
   6. Aaltoluoto Teo                LS-37                              44.34    +22.11
   7. Kaltiainen Sisu               RaVa                             1.32.48  +1.10.25

D14

(Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Leppänen Jenni                LS-37                              26.47          

H14

(Lähti: 4, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Tikkanen Aaro                 LS-37                              25.38          
   2. Salminen Antti                AR                                 28.09    +02.31
   3. Sarkkinen Joonas              LaTa                               48.02    +22.24
   4. Taavitsainen Kasper           RaVa                               58.00    +32.22

D16

(Lähti: 2, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Leppänen Nella                LS-37                              40.38          
   2. Mylläri Anni                  IHR                                45.06    +04.28

H16

(Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

   1. Väkeväinen Vili               LS-37                              26.29          
   2. Pikkarainen Pyry              LS-37                              30.08    +03.39
   3. Ahonen Niilo                  LS-37                              43.18    +16.49