Päijäthämäläiset iltarastit

13.06.2017 Tiirismaa

Nimiin liittyvät mahdolliset korjaukset sähköpostilla toimistolle toimisto@ls37.fi

Väliajat
<-Takaisin
Etusivu

Ratamestari:Ville Kauppi
T,SK
Suunnistajia yhteensä: 198 kpl
A-rata 5.0 km: 29 kpl
B-rata 3.7 km: 60 kpl
C-rata 2.3 km: 28 kpl
D-rata 1.7 km: 18 kpl
Ilman aikaa: 16 kpl
Omarata: 15 kpl
Viesti1 3.6 km: 9 kpl
Viesti11 3.6 km: 10 kpl
Viesti111 3.6 km: 13 kpl

A-rata 5.0 km
1. Grishman Denis 00:35:54
2. Vantaala Jouni 00:44:37+08.43
3. Hytönen Harri 00:47:36+11.42
4. Parttimaa Timo 00:48:55+13.01
5. Soivio Jaakko 00:52:33+16.39
6. Kohonen Jani 00:53:30+17.36
7. Pekurinen Jani 00:54:07+18.13
8. Kalapudas Kalle 00:54:39+18.45
9. Matilainen Jrno 00:54:44+18.50
10. Keränen Ville 00:55:24+19.30
11. Hämäläinen Sami 00:56:07+20.13
12. Laiho Juha-Matti 00:56:15+20.21
13. Karetjoki Jouni 00:59:21+23.27
14. Kiuru Seppo 01:00:31+24.37
15. Hirvonen Leena 01:00:48+24.54
16. Ristolainen Janne 01:01:10+25.16
17. Sipilä Kirsi 01:03:08+27.14
18. Parikka Esko 01:03:48+27.54
19. Ojala Ismo 01:05:41+29.47
20. Pelkonen Heikki 01:06:29+30.35
21. Salokangas Ossi 01:14:43+38.49
22. Rantanen Antti 01:16:30+40.36
23. Vepsäläinen Ville 01:18:53+42.59
24. Paronen Petri 01:20:01+44.07
25. Vesanto Arto 01:23:58+48.04
26. Leinonen Sami 01:24:34+48.40
27. Ojala Tapio 01:25:12+49.18
28. Poutanen Kaisa 01:31:03+55.09
29. Hirvonen Jouni 01:56:24+1.20.30
B-rata 3.7 km
1. Kaartokallio Antti 00:33:44
2. Kutila Risto-Matti 00:36:24+02.40
3. Niiranen Anniina 00:39:17+05.33
4. Mikkola Juha 00:40:53+07.09
5. Lassila Marko 00:43:17+09.33
6. Anjala Ari 00:44:22+10.38
7. Ruokamo Eero 00:44:41+10.57
8. Sorsa Juha-Antti 00:46:39+12.55
9. Selin Minna 00:47:43+13.59
10. Lumiaho Hannu 00:48:01+14.17
11. Suominen Harri 00:48:24+14.40
12. Karlsson Joni 00:50:01+16.17
13. Karppinen Jyrki 00:51:06+17.22
14. Lehtinen Kaisa 00:52:43+18.59
15. Lehtinen Lasse 00:52:44+19.00
16. Leppänen Annukka 00:53:01+19.17
17. Rantanen Mari 00:53:17+19.33
18. Vertanen Tapani 00:53:21+19.37
19. Kohonen Janne 00:53:22+19.38
20. Riikonen Tiina 00:53:51+20.07
21. Virolainen Arja 00:55:05+21.21
22. Virolainen Iiris 00:55:05+21.21
23. Vironen Lasse 00:55:12+21.28
24. Virtanen Pasi 00:55:16+21.32
25. Kaasinen Tero 00:55:23+21.39
26. Sipilä Jukka 00:56:11+22.27
27. Granqvist Tero 00:56:42+22.58
28. Anttila Timo 00:56:51+23.07
29. Matikainen Markku 00:57:32+23.48
30. Tamminen Kari 00:59:26+25.42
31. Serkelä Raimo 00:59:29+25.45
32. Herranen Johanna 01:02:04+28.20
33. Manna Anna 01:03:18+29.34
34. Voutilanen Timo 01:03:57+30.13
35. Sikiö Matti 01:05:52+32.08
36. Leinonen Timo 01:07:02+33.18
37. Romo Ahti 01:07:11+33.27
38. Kalenius Katarina 01:09:10+35.26
39. Kivinen Ville 01:10:34+36.50
40. Oikkonen Ossi 01:10:43+36.59
41. Taimisto Tiina 01:10:48+37.04
42. Niskanen Sami 01:11:06+37.22
43. Lumiaho Teija 01:14:41+40.57
44. Halme Aleksi 01:18:21+44.37
45. Laaksonen Heli 01:19:30+45.46
46. Liikonen Sari 01:19:45+46.01
47. Salin Anna 01:20:20+46.36
48. Salin Olli 01:20:20+46.36
49. Aaltoluoto Petja 01:20:24+46.40
50. Makkula Katja 01:22:28+48.44
51. Sipilä Ilkka 01:23:14+49.30
52. Hahl Jari 01:24:39+50.55
53. Simberg Heidi 01:25:59+52.15
54. Vainio Raisa 01:33:24+59.40
55. Manninen Marja 01:33:24+59.40
56. Hokkanen Ria 01:33:32+59.48
57. Virtanen Maarit 01:33:34+59.50
58. Suontama Juho 01:38:14+1.04.30
59. Liuksiala Anna 01:38:14+1.04.30
60. Suontama Elina 01:38:14+1.04.30
C-rata 2.3 km
1. Huotari Jaakko 00:26:27
2. Riutto Petri 00:30:18+03.51
3. Pikkarainen Pyry 00:31:32+05.05
4. Einonen Päivi 00:31:57+05.30
5. Selin Marko 00:33:25+06.58
6. Riutto Eerika 00:38:06+11.39
7. Railo Matti 00:38:08+11.41
8. Kaukiainen Anu 00:43:29+17.02
9. Aaltonen Kati 00:44:18+17.51
10. Pelkonen Päivi 00:45:50+19.23
11. Mälkiä Peppi 00:47:03+20.36
12. Laukkanen Leo 00:47:11+20.44
13. Kantola Arvo 00:47:58+21.31
14. Franssila Hanna 00:52:40+26.13
15. Penttinen Riikka 00:54:44+28.17
16. Granqvist Eetu 01:04:19+37.52
17. Krohn Tiia 01:05:04+38.37
18. Krohn Miia 01:05:04+38.37
19. Sappinen Seppo 01:10:10+43.43
20. Saarinen Sanna 01:11:47+45.20
21. Saarinen Jouko 01:11:47+45.20
22. Uski Minna 01:12:13+45.46
23. Freundlich Heidi 01:12:13+45.46
24. Pihkala Paula 01:20:42+54.15
25. Lehtimäki Kaisa 01:20:50+54.23
26. Laru Satu 01:23:31+57.04
27. Vuorisalo Anu 01:23:31+57.04
28. Ilona Taipale 01:25:39+59.12
D-rata 1.7 km
1. Niemi Antero 00:17:27
2. Aarnio Risto 00:21:11+03.44
3. Laaksonen Meri 00:21:46+04.19
4. Andersson Iiris 00:21:46+04.19
5. Pohjanpelto Pekka 00:24:49+07.22
6. Klinga Esa 00:25:45+08.18
7. Savolainen Kari 00:27:39+10.12
8. Juntunen Sini 00:30:22+12.55
9. Hartikainen Hertta 00:36:41+19.14
10. Hartikainen Niko 00:36:41+19.14
11. Huhtinen Aino 00:40:31+23.04
12. Suutari Leena 00:41:34+24.07
13. Halme Lauri 00:41:51+24.24
14. Halme Onni 00:41:51+24.24
15. Väänänen Eeva 00:42:11+24.44
16. Toivanen Maria 00:42:22+24.55
17. Valolahti Kristiina 00:42:37+25.10
18. Mattila Otto 00:52:02+34.35
Ilman aikaa
1. Kiiskinen Kirsi 00:00:00
2. Rekola Pekka 00:00:00+00.00
3. Kuusela Otto 00:00:00+00.00
4. Koiranen Jani 00:00:00+00.00
5. Mustonen Laura 00:00:00+00.00
6. Heikkinen Mikko 00:00:00+00.00
7. Utriainen Sini 00:00:00+00.00
8. Lasanen Marko 00:00:00+00.00
9. Talvitie Tuuli 00:00:00+00.00
10. Nikkari Paavo 00:00:00+00.00
11. Vahvelainen Maarit 00:00:00+00.00
12. Koponen Tuomas 00:00:00+00.00
13. Korhonen Hannu 00:00:00+00.00
14. Kohonen Janne 00:00:00+00.00
15. Siren Mauno 00:00:00+00.00
16. Lampinen Samuli 00:00:00+00.00
Omarata
1. Virtanen Aaro 00:27:35
2. Kiljunen Eemeli 00:29:02+01.27
3. Lammi Teemu 00:31:03+03.28
4. Tynkkynen Kaisa 00:37:27+09.52
5. Lehmusto Hanna 00:47:06+19.31
6. Virtanen Ilari 00:47:29+19.54
7. Suhonen Kauko 00:50:10+22.35
8. Järvelä Emmi 00:51:56+24.21
9. Kiiskinen Hannu 00:54:24+26.49
10. Laatunen Timo 00:56:20+28.45
11. Grangvist Aapo 01:02:17+34.42
12. Rantalainen Anna-Lea 01:03:17+35.42
13. Jokipelto Seppo 01:03:25+35.50
14. Harmokivi Paula 01:10:42+43.07
15. Pelkonen Riikka 01:12:04+44.29
Viesti1 3.6 km
1. Leirimaa Tatu 00:23:19
2. Järvinen Seppo 00:24:03+00.44
3. Silvonen Tomi 00:26:24+03.05
4. Ahvenainen Timo 00:27:42+04.23
5. Kuusela Iiro 00:33:30+10.11
6. Koivuniemi Kirsi 00:37:06+13.47
7. Sundqvist Ida 00:42:53+19.34
8. Peltonen Roosa 00:50:36+27.17
9. Kalenius Camilla 00:56:06+32.47
Viesti11 3.6 km
1. Anttolainen Aleksi 00:23:07
2. Kuva Lassi 00:23:58+00.51
3. Niskanen Teemu 00:27:38+04.31
4. Nykänen Tomi 00:29:49+06.42
5. Nurmela Anu 00:37:09+14.02
6. Tahvanainen Anu 00:37:16+14.09
7. Lepola Sanni 00:39:42+16.35
8. Golvano Vladisjav 00:39:49+16.42
9. Lindfelt Suvi 00:42:12+19.05
10. Solonen Heidi 00:49:39+26.32
Viesti111 3.6 km
1. Kiiskinen Petri 00:26:06
2. Hirvonen Joni 00:26:17+00.11
3. Tervala Miska 00:27:32+01.26
4. Leirimaa Lauri 00:32:26+06.20
5. Solonen Joni 00:32:35+06.29
6. Kukkonen Saara 00:32:42+06.36
7. Lehtonen Timo 00:33:53+07.47
8. Sundqvist Jari 00:34:06+08.00
9. Åshild Kolstad 00:34:09+08.03
10. Kiljunen Juha 00:34:43+08.37
11. Karetjoki Miia 00:37:14+11.08
12. Pelkonen Oula 00:39:57+13.51
13. Kiljunen Emmi 00:48:14+22.08
<-Takaisin
Etusivu