Päijäthämäläiset iltarastit

07.10.2017 Pesäkallio

Nimiin liittyvät mahdolliset korjaukset sähköpostilla toimistolle toimisto@ls37.fi

Väliajat
<-Takaisin
Etusivu

Ratamestari:Hannu Korhonen
T
Suunnistajia yhteensä: 130 kpl
A-rata 5.6 km: 21 kpl
B-rata 4.0 km: 43 kpl
C-rata 3.0 km: 39 kpl
D-rata 1.6 km: 12 kpl
Ilman aikaa: 13 kpl
Oma rata: 2 kpl

A-rata 5.6 km
1. Leinonen Kari 00:52:39
2. Turva Jukka 00:55:02+02.23
3. Hirvonen Leena 00:59:49+07.10
4. Ollikainen Seppo 01:00:27+07.48
5. Tervaniemi Henri 01:01:00+08.21
6. Huotari Jaakko 01:01:17+08.38
7. Rantalainen Anna-Lea 01:02:16+09.37
8. Nousiainen Katri 01:02:26+09.47
9. Laukkanen Juha 01:02:45+10.06
10. Kiiskinen Hannu 01:05:23+12.44
11. Aherto Jorma 01:06:23+13.44
12. Koponen Simo 01:11:50+19.11
13. Tertsunen Ari 01:21:02+28.23
14. Hurri Päivi H. 01:23:15+30.36
15. Harmokivi Paula 01:26:26+33.47
16. Matikainen Markku 01:27:04+34.25
17. Punkero Toivo 01:28:31+35.52
18. Romo Ahti 01:29:21+36.42
19. Leinonen Sami 01:30:48+38.09
20. Herranen Johanna 01:32:31+39.52
21. Niskanen Sami 01:45:42+53.03
B-rata 4.0 km
1. Kolganov Vladislav 00:44:08
2. Dahlman Maarit 00:47:21+03.13
3. Suhonen Pasi 00:48:21+04.13
4. Suominen Harri 00:48:39+04.31
5. Lahdenvirta Pasi 00:48:47+04.39
6. Jalava Mauri 00:49:47+05.39
7. Anttila Timo 00:51:47+07.39
8. Nyberg Henry 00:52:40+08.32
9. Porkka Kari 00:53:55+09.47
10. Salo Hannu 00:53:55+09.47
11. Vesala Tiia 00:53:55+09.47
12. Haikka Aarne 00:54:35+10.27
13. Kuparinen Tuomas 00:55:05+10.57
14. Ahonen Antti 00:55:57+11.49
15. Anttonen Mikko 00:56:03+11.55
16. Taipale Antti-Olli 00:56:31+12.23
17. Siljander Harri 00:57:30+13.22
18. Ojala Ismo 00:57:56+13.48
19. Jokipelto Seppo 00:58:28+14.20
20. Timo Leinonen 00:58:31+14.23
21. Tarkiainen Tami 00:59:31+15.23
22. Väänänen Ilkka 01:01:17+17.09
23. Eskola Pertti 01:02:15+18.07
24. Kaasinen Tero 01:02:48+18.40
25. Honkanen Mari 01:04:29+20.21
26. Lavia Asta 01:04:59+20.51
27. Sipilä Jukka 01:05:32+21.24
28. Halme Aleksi 01:06:48+22.40
29. Salmensuu Erkki 01:07:07+22.59
30. Paukkola Jari 01:07:16+23.08
31. Tamminen Kari 01:07:23+23.15
32. Leinonen Seppo 01:07:47+23.39
33. Kuosmanen Seija 01:08:46+24.38
34. Turunen Pasi 01:08:46+24.38
35. Laine Jorma 01:13:10+29.02
36. Pammo Kalervo 01:13:58+29.50
37. Laitinen Sirpa 01:14:42+30.34
38. Tarkkanen Hanna 01:18:12+34.04
39. Hahl Jari 01:19:27+35.19
40. Rinne Annikki 01:20:15+36.07
41. Heikkilä Eero 01:27:24+43.16
42. Sievälä Jouni 01:34:27+50.19
43. Häme Leena 01:44:48+1.00.40
C-rata 3.0 km
1. Pulkkinen Jarmo 00:35:18
2. Hattunen Jarmo 00:38:23+03.05
3. Suhonen Oliver 00:40:28+05.10
4. Kettunen Jarmo 00:43:27+08.09
5. Kettunen Eija 00:43:38+08.20
6. Heinonen Jouko 00:44:08+08.50
7. Salo Markku 00:44:17+08.59
8. Taipale Tarja 00:47:01+11.43
9. Juntunen Varpu 00:47:31+12.13
10. Turunen Kauko 00:49:07+13.49
11. Rajala Elina 00:51:37+16.19
12. Piippo Markku 00:53:04+17.46
13. Turunen Sami 00:53:13+17.55
14. Ahonen Niilo 00:53:48+18.30
15. Huoponen Paavo 00:55:22+20.04
16. Honkanen Mauri 00:56:23+21.05
17. Kaukiainen Anu 00:56:35+21.17
18. Seppo Sappinen 00:56:53+21.35
19. Käkelä Anne 00:57:41+22.23
20. Unhonen Kirsi 00:58:45+23.27
21. Uotila Markku 00:58:45+23.27
22. Kettunen Harri 00:59:10+23.52
23. Ranta Esko 01:00:23+25.05
24. Lauri Katariina 01:01:22+26.04
25. Latva Leino 01:01:22+26.04
26. Olkkonen Tanja 01:03:32+28.14
27. Oikkonen Ossi 01:10:42+35.24
28. Repo Pekka 01:15:29+40.11
29. Raukola Heikki 01:15:30+40.12
30. Jokela Harri 01:15:30+40.12
31. Tetri Leena 01:16:19+41.01
32. Korjonen Elina 01:23:48+48.30
33. Rajala Outi 01:31:20+56.02
34. Rajala Emma 01:31:20+56.02
35. Martikainen Anna 01:38:53+1.03.35
36. Kärki Taina 01:38:54+1.03.36
37. Tervonen Harri 01:41:03+1.05.45
38. Kangas Satu 01:45:21+1.10.03
39. Isoluoma Ulla 01:45:23+1.10.05
D-rata 1.6 km
1. Martikainen Arvo 00:25:24
2. Klinga Esa 00:28:11+02.47
3. Hussain Mirja 00:34:26+09.02
4. Taimisto Kirsi 00:37:45+12.21
5. Niinimäki Arja 00:37:45+12.21
6. Piirainen Päivi 00:40:48+15.24
7. Saariisto Tito 00:42:26+17.02
8. Lavia-Kuitunen Seija 00:42:26+17.02
9. Saaristo Nelliina 00:47:27+22.03
10. Saaristo Sari 00:47:27+22.03
11. Kalapudas Kasper 00:50:21+24.57
12. Ahonen Kalle 00:52:00+26.36
Ilman aikaa
1. Leinonen Eija 00:00:00
2. Viljakka Kaarin 00:00:00+00.00
3. Rautiainen Leo 00:00:00+00.00
4. Humaloja Saila 00:00:00+00.00
5. Rinne Eila 00:00:00+00.00
6. Rautiainen Antti 00:00:00+00.00
7. Korhonen Elli 00:00:00+00.00
8. Rautiainen Lyydia 00:00:00+00.00
9. Rajala Esa 00:00:00+00.00
10. Tahvanainen Pirkko 00:00:00+00.00
11. Taimisto Tiina 00:00:00+00.00
12. Vahvelainen Maarit 00:00:00+00.00
13. Nyberg Pertti 00:00:00+00.00
Oma rata
1. Anniina Niiranen 00:51:35
2. Kaartokallio Eero 00:58:33+06.58
<-Takaisin
Etusivu