Päijäthämäläiset iltarastit

17.04.2018 Urheilukeskus

Nimiin liittyvät mahdolliset korjaukset sähköpostilla toimistolle toimisto@ls37.fi

Väliajat
<-Takaisin
Etusivu

Ratamestari:Stefano Raus

Suunnistajia yhteensä: 177 kpl
A-rata 6.3 km: 43 kpl
B-rata 4.2 km: 69 kpl
C-rata 2.7 km: 27 kpl
D-rata 1.7 km: 16 kpl
Ilman aikaa: 17 kpl
Oma rata: 5 kpl

A-rata 6.3 km
1. Väisänen Marko 00:38:33
2. Nousiainen Antti 00:40:23+01.50
3. Forsblom Vesa 00:40:52+02.19
4. Hämäläinen Jani 00:43:16+04.43
5. Hämäläinen Ari 00:43:46+05.13
6. Leinonen Kari 00:43:53+05.20
7. Tuomala Ville 00:44:23+05.50
8. Sarkkinen Timo 00:44:50+06.17
9. Halme Antti 00:44:55+06.22
10. Lindberg Aapo 00:45:21+06.48
11. Nousiainen Katri 00:46:03+07.30
12. Leinonen Sami 00:47:06+08.33
13. Nykänen Tomi 00:47:38+09.05
14. Gröhn Riku 00:48:05+09.32
15. Pousi Raiko 00:48:48+10.15
16. Grangvist Aapo 00:49:06+10.33
17. Laurell Olli 00:50:11+11.38
18. Aherto Jorma 00:50:24+11.51
19. Rantalainen Anna-Lea 00:50:41+12.08
20. Virtanen Juha 00:52:10+13.37
21. Kaasalainen Antti 00:54:09+15.36
22. Järvinen Tuomas 00:56:10+17.37
23. Manna Anna 00:56:31+17.58
24. Vainionpää Mika 00:56:32+17.59
25. Sundqvist Ida 00:57:35+19.02
26. Lehtinen Lasse 00:58:16+19.43
27. Tuominen Krista 00:59:53+21.20
28. Haapaniemi Marko 01:01:13+22.40
29. Vepsäläinen Ville 01:03:51+25.18
30. Vuola Asser 01:05:02+26.29
31. Saari Harri 01:05:20+26.47
32. Anonen Anssi 01:05:39+27.06
33. Ventumäki Hannu 01:06:03+27.30
34. Jones Nick 01:06:17+27.44
35. Kantola Claudia 01:08:38+30.05
36. Lankinen Markus 01:08:43+30.10
37. Kaija Jarkko 01:10:16+31.43
38. Heiskanen Juuso 01:11:32+32.59
39. Heiskanen Tuomas 01:11:32+32.59
40. Niskanen Sami 01:15:50+37.17
41. Lampainen Sini 01:19:41+41.08
42. Nikkanen Arttu 01:22:44+44.11
43. Lehtinen Kasper 01:23:25+44.52
B-rata 4.2 km
1. Arvela Oskari 00:29:27
2. Taipale Anniina 00:31:51+02.24
3. Kaartokallio Antti 00:32:20+02.53
4. Lehtonen Maiju 00:32:48+03.21
5. Kiiskinen Hannu 00:33:12+03.45
6. Karppinen Jyrki 00:33:40+04.13
7. Lampinen Samuli 00:34:36+05.09
8. Kaartokallio Albert 00:34:47+05.20
9. Virtanen Ilari 00:35:33+06.06
10. Suominen Harri 00:35:44+06.17
11. Jalava Mauri 00:35:58+06.31
12. Salokangas Jonna 00:36:16+06.49
13. Lamminpää Susanna 00:36:25+06.58
14. Taipale Antti-Olli 00:37:18+07.51
15. Leinonen Seppo 00:38:03+08.36
16. Palo-Järvinen Maria 00:38:11+08.44
17. Kuuluvainen Ilkka 00:38:23+08.56
18. Gröhn Ronja 00:38:30+09.03
19. Mattila Jouni 00:38:42+09.15
20. Virtanen Mari 00:38:54+09.27
21. Vesala Pekka 00:39:10+09.43
22. Rajala Esa 00:39:46+10.19
23. Tanttu Pasi 00:40:07+10.40
24. Tanttu Kirsi 00:40:07+10.40
25. Rantanen Lasse 00:40:14+10.47
26. Palo Juha 00:41:14+11.47
27. Vesanto Arto 00:41:20+11.53
28. Leinonen Timo 00:41:40+12.13
29. Riikonen Tiina 00:41:51+12.24
30. Lavia Asta 00:42:04+12.37
31. Norpakka Roni-Emil 00:42:34+13.07
32. Ikola-Norrbacka Rinna 00:42:49+13.22
33. Tonteri Jukka 00:42:52+13.25
34. Arvela Kirsi 00:43:02+13.35
35. Penttinen Heikki 00:43:31+14.04
36. Taipale Tarja 00:43:46+14.19
37. Mikkola Juha 00:44:02+14.35
38. Levanen Markku 00:44:41+15.14
39. Lindberg Reetta 00:44:42+15.15
40. Rättö Pekka 00:45:43+16.16
41. Eskolainen Marko 00:46:05+16.38
42. Heino Tommi 00:46:06+16.39
43. Montonen Outi 00:46:08+16.41
44. Tarkiainen Tami 00:46:27+17.00
45. Jaakkola Joonas 00:47:00+17.33
46. Turunen Kauko 00:47:01+17.34
47. Ala-Heikkilä Elias 00:48:17+18.50
48. Virolainen Arja 00:48:35+19.08
49. Virolainen Iiris 00:48:35+19.08
50. Sarkka Laura 00:50:03+20.36
51. Arikka Ida 00:51:24+21.57
52. Järvinen Timo 00:52:08+22.41
53. Pammo Kalervo 00:52:19+22.52
54. Halme Aleksi 00:54:22+24.55
55. Karlsson Jori 00:54:46+25.19
56. Pitkänen Anni 00:54:48+25.21
57. Laine Sini 00:55:40+26.13
58. Pöyry Jorma 00:55:49+26.22
59. Kemppainen Veera 00:58:03+28.36
60. Parhiala Tuija 00:58:47+29.20
61. Savolainen Kari 01:01:20+31.53
62. Väisänen Katja 01:02:00+32.33
63. Väisänen Veera 01:02:00+32.33
64. Ketola Juulia 01:04:27+35.00
65. Matilainen Eeva 01:10:15+40.48
66. Kämäräinen Helena 01:10:53+41.26
67. Siljander Harri 01:11:24+41.57
68. Romppanen Mika 01:15:28+46.01
69. Kankaanmäki Maija 01:15:57+46.30
C-rata 2.7 km
1. Ahonen Niilo 00:21:36
2. Heino Onni 00:21:38+00.02
3. Lassila Marko 00:24:00+02.24
4. Nieminen Tommi 00:26:19+04.43
5. Heinonen Jouko 00:27:10+05.34
6. Penttinen Riikka 00:30:25+08.49
7. Pelkonen Päivi 00:32:02+10.26
8. Heinonen Katja 00:33:11+11.35
9. Lankinen Sanna 00:34:10+12.34
10. Sappinen Seppo 00:34:32+12.56
11. Sydänmäki Linda 00:34:45+13.09
12. Martikainen Arvo 00:35:00+13.24
13. Siren Vesa 00:36:17+14.41
14. Korjonen Elina 00:38:13+16.37
15. Manninen Marja 00:40:31+18.55
16. Haapaniemi Aimo 00:41:06+19.30
17. Kiljunen Eevi 00:42:25+20.49
18. Kaukiainen Anu 00:44:09+22.33
19. Vuorisalo Anu 00:48:58+27.22
20. Tolonen Anniina 00:50:34+28.58
21. Krohn Tiina 00:50:34+28.58
22. Reimaln Markku 00:52:23+30.47
23. Niemista Emilia 00:52:26+30.50
24. Riikka Riikka 00:58:21+36.45
25. Arminen Leena 00:58:43+37.07
26. Laurell Iina 01:07:58+46.22
27. Laurell Aida 01:07:58+46.22
D-rata 1.7 km
1. Ranta Esko 00:19:01
2. Kärkinen Janne 00:20:29+01.28
3. Kiljunen Eikka 00:20:44+01.43
4. Makkonen Tuomas 00:23:30+04.29
5. Klinga Esa 00:24:49+05.48
6. Suominen Arto 00:26:17+07.16
7. Puhakka Eelis 00:27:17+08.16
8. Makkonen Juho-Petri 00:28:55+09.54
9. Makkonen Meri-Tuuli 00:28:56+09.55
10. Gaasenbeek Selin 00:28:58+09.57
11. Gaasenbeek Margit 00:29:39+10.38
12. Iiris Iiris 00:32:58+13.57
13. Karvinen Reeta 00:33:44+14.43
14. Norrbakka Aki 00:45:49+26.48
15. Salo Huugo 01:11:08+52.07
16. Salo Fanni 01:11:08+52.07
Ilman aikaa
1. Kiljunen Juha 00:00:00
2. Käkelä Anne 00:00:00+00.00
3. Mäkelä Juho 00:00:00+00.00
4. Norrbacka Aki 00:00:00+00.00
5. Norrbacka Iira 00:00:00+00.00
6. Norrbacka Isla-Riina 00:00:00+00.00
7. Halonen Johanna 00:00:00+00.00
8. Halonen Kaija 00:00:00+00.00
9. Ollikainen Pauliina 00:00:00+00.00
10. Parviainen Jyrki 00:00:00+00.00
11. Poikula Mirva 00:00:00+00.00
12. Purhonen Kaija 00:00:00+00.00
13. Tjäder Tuula 00:00:00+00.00
14. Tuomi Ville 00:00:00+00.00
15. Vajavaara Niina 00:00:00+00.00
16. Viljakka Kaarin 00:00:00+00.00
17. Viljakka Mikko 00:00:00+00.00
Oma rata
1. Sundman Noora 00:50:35
2. Inkinen Annika 00:50:35+00.00
3. Lamminpää Antti 00:51:26+00.51
4. Selin Minna 01:00:13+09.38
5. Laitinen-Väänänen Sirpa 01:10:29+19.54
<-Takaisin
Etusivu