Päijäthämäläiset iltarastit

28.10.2017 Tapanila

Nimiin liittyvät mahdolliset korjaukset sähköpostilla toimistolle toimisto@ls37.fi

Väliajat
<-Takaisin
Etusivu

Ratamestari:jaosto

Suunnistajia yhteensä: 92 kpl
A-rata 6.2 km: 22 kpl
B-rata 4.4 km: 36 kpl
C-rata 4.1 km: 16 kpl
D-rata 2.1 km: 9 kpl
Ilman aikaa: 4 kpl
Oma rata: 5 kpl

A-rata 6.2 km
1. Hirvonen Joni 00:40:10
2. Hämäläinen Ari 00:43:31+03.21
3. Issakainen Atte 00:46:05+05.55
4. Solonen Joni 00:46:34+06.24
5. Heikkinen Jarkko 00:48:14+08.04
6. Tommola Mikko 00:49:08+08.58
7. Hytönen Harri 00:49:25+09.15
8. Leinonen Kari 00:49:37+09.27
9. Kunttu Samuli 00:51:37+11.27
10. Örn Outi 00:53:04+12.54
11. Hirvonen Leena 00:57:15+17.05
12. Ristolainen Janne 00:57:57+17.47
13. Heino Aleksi 01:04:46+24.36
14. Heino Tommi 01:04:46+24.36
15. Aherto Jorma 01:06:51+26.41
16. Karppinen Jyrki 01:08:05+27.55
17. Niemi Juha 01:10:01+29.51
18. Arvela Kirsi 01:11:41+31.31
19. Matikainen Markku 01:15:06+34.56
20. Jalava Mauri 01:20:25+40.15
21. Lampainen Sini 01:22:10+42.00
22. Vertanen Tapani 01:34:14+54.04
B-rata 4.4 km
1. Mustonen Antti 00:30:58
2. Kotala Markku 00:31:15+00.17
3. Santapukki Simo 00:31:22+00.24
4. Kaartokallio Antti 00:31:30+00.32
5. Sani Mikko 00:32:15+01.17
6. Tahvanainen Anu 00:34:52+03.54
7. Lehtonen Maiju 00:35:48+04.50
8. Kiiskinen Hannu 00:36:33+05.35
9. Taipale Anniina 00:36:46+05.48
10. Orkola Saana 00:36:50+05.52
11. Suominen Harri 00:38:16+07.18
12. Lahdenvirta Pasi 00:39:39+08.41
13. Vesala Tiia 00:39:46+08.48
14. Vesala Ville 00:39:46+08.48
15. Virtanen Mari 00:41:33+10.35
16. Ojala Ismo 00:41:58+11.00
17. Heikkinen Ida 00:43:38+12.40
18. Paananen Jarmo 00:44:27+13.29
19. Poutanen Kaisa 00:44:50+13.52
20. Lavia Asta 00:46:13+15.15
21. Tarkiainen Tami 00:46:41+15.43
22. Kaasinen Tero 00:47:13+16.15
23. LeinonenTimo LeinonenTimo 00:48:44+17.46
24. Laine Sini 00:50:16+19.18
25. Heikkinen Anniina 00:50:47+19.49
26. Virolainen Arja 00:51:53+20.55
27. Virolainen Iiris 00:51:53+20.55
28. Salo Hannu 00:53:28+22.30
29. Liikonen Sari 00:54:19+23.21
30. Taipale Tarja 00:56:49+25.51
31. Eskola Pertti 01:03:32+32.34
32. Honkanen Mauri 01:05:48+34.50
33. Manninen Marja 01:09:04+38.06
34. Oikkonen Ossi 01:15:56+44.58
35. Laine Jorma 01:19:10+48.12
36. Laitinen-Väänänen Sirpa 01:35:17+1.04.19
C-rata 4.1 km
1. Lehtonen Kaapo 00:33:47
2. Leppänen Jenni 00:45:00+11.13
3. Leppänen Kristian 00:45:05+11.18
4. Heikkinen Roosa 00:45:13+11.26
5. Isoluoma Ulla 00:47:34+13.47
6. Euren Ari-Pekka 00:47:43+13.56
7. Penttinen Heikki 00:48:47+15.00
8. Kettunen Harri 00:48:49+15.02
9. Honkanen Mari 00:48:51+15.04
10. Railo Matti 00:51:02+17.15
11. Anjala Risto 00:56:03+22.16
12. Järvi Jarno 00:56:04+22.17
13. Hämäläinen Eveliina 00:56:07+22.20
14. Joentausta Hannu 00:58:57+25.10
15. Kaukiainen Anu 01:10:33+36.46
16. Peltonen Hanna 01:12:01+38.14
D-rata 2.1 km
1. Niemi Antero 00:24:04
2. Selin Marko 00:27:36+03.32
3. Klinga Esa 00:30:12+06.08
4. Solonen Heidi 00:38:46+14.42
5. Taimisto Kirsi 00:46:23+22.19
6. Jukkara Riitta 00:59:20+35.16
7. Lehtonen Uma 00:59:21+35.17
8. Lehtonen Umawan 00:59:29+35.25
9. Isoluoma Petri 01:02:49+38.45
Ilman aikaa
1. Viljakka Kaarin 00:00:00
2. Tolvanen Yrjö 00:00:00+00.00
3. Juhola Kristiina 00:00:00+00.00
4. Vapaamäki Ilari 00:00:00+00.00
Oma rata
1. Suominen Arto 00:46:36
2. Väänänen Ilkka 00:59:50+13.14
3. Koponen Simo 01:02:17+15.41
4. Juhola Kristiina 01:10:48+24.12
5. Knuuttila Iska 01:14:49+28.13
<-Takaisin
Etusivu