Päijäthämäläiset iltarastit

01.05.2018 Kalliola

Nimiin liittyvät mahdolliset korjaukset sähköpostilla toimistolle toimisto@ls37.fi

Väliajat
<-Takaisin
Etusivu

Ratamestari:Päivi Einonen, Kati Aaltonen

Suunnistajia yhteensä: 193 kpl
A-rata 6.6 km: 21 kpl
B-rata 5.1 km: 49 kpl
C-rata 3.4 km: 52 kpl
D-rata 1.4 km: 27 kpl
E-rata 1.1 km: 8 kpl
Ilman aikaa: 13 kpl
Oma rata: 23 kpl

A-rata 6.6 km
1. Hämäläinen Jani 00:41:27
2. Lainio Teppo 00:46:54+05.27
3. Kotola Mikko 00:47:17+05.50
4. Soivio Jaakko 00:47:24+05.57
5. Huhtanen Pekka 00:47:43+06.16
6. Kaasalainen Antti 00:48:08+06.41
7. Nousiainen Katri 00:51:06+09.39
8. Vironen Esa 00:53:18+11.51
9. Tenhunen Jarkko 00:56:20+14.53
10. Lehtinen Virpi 00:56:21+14.54
11. Parikka Esko 00:56:49+15.22
12. Ristolainen Janne 00:58:37+17.10
13. Rantanen Lasse 01:01:57+20.30
14. Koivuniemi Kimmo 01:02:05+20.38
15. Lehtinen Jukka 01:07:31+26.04
16. Kuparinen Tuomas 01:08:32+27.05
17. Niskanen Sami 01:11:08+29.41
18. Vuori Olli-Pekka 01:11:30+30.03
19. Kaasinen Tero 01:12:16+30.49
20. Olkkonen Pauliina 01:48:31+1.07.04
21. Poikola Mirva 01:48:41+1.07.14
B-rata 5.1 km
1. Väkeväinen Vili 00:39:13
2. Väkeväinen Mika 00:41:08+01.55
3. Taipale Anniina 00:42:03+02.50
4. Karppinen Jyrki 00:42:21+03.08
5. Kaartokallio Antti 00:43:49+04.36
6. Kiiskinen Hannu 00:44:59+05.46
7. Suhonen Oliver 00:45:41+06.28
8. Ristkari Samu 00:47:28+08.15
9. Lahdenvirta Pasi 00:47:40+08.27
10. Niiranen Anniina 00:48:44+09.31
11. Suominen Harri 00:48:46+09.33
12. Hasu Eveliina 00:49:21+10.08
13. Karttunen Lilia 00:50:37+11.24
14. Pekkinen Timo 00:51:26+12.13
15. Manna Anna 00:51:36+12.23
16. Anttila Timo 00:51:38+12.25
17. Väisänen Katja 00:53:03+13.50
18. Voutilainen Simo 00:54:35+15.22
19. Grönlund Asta 00:54:35+15.22
20. Leinonen Timo 00:55:07+15.54
21. Aho Antti 00:55:09+15.56
22. Lamminpää Susanna 00:55:44+16.31
23. Tarkiainen Tami 00:56:22+17.09
24. Tenhunen Tommi 00:57:53+18.40
25. Kulmala Jaana 00:58:02+18.49
26. Järvinen Timo 00:58:02+18.49
27. Tapio Seppo 00:58:44+19.31
28. Mattila Jouni 01:00:05+20.52
29. Karjalainen Satu 01:00:44+21.31
30. Laaksonen Heli 01:01:21+22.08
31. Siljander Harri 01:02:56+23.43
32. Virolainen Arja 01:03:37+24.24
33. Virolainen Iiris 01:03:37+24.24
34. Kekoni Jouni 01:03:50+24.37
35. Läderberg Venla 01:04:01+24.48
36. Liuksiala Anna 01:06:08+26.55
37. Liuksiala Valtter 01:06:08+26.55
38. Liuksiala Timo 01:06:08+26.55
39. Taimisto Kirsi 01:10:19+31.06
40. Niinimäki Arja 01:10:34+31.21
41. Rajala Esa 01:13:42+34.29
42. Peltola Elias 01:15:38+36.25
43. Peltola Petteri 01:15:38+36.25
44. Halme Aleksi 01:17:34+38.21
45. Kallio Jenna 01:19:47+40.34
46. Hyytiä Henna 01:19:47+40.34
47. Wessmann Päivi 01:21:25+42.12
48. Reimari Sirpa 01:21:25+42.12
49. Siikanen Siiri 01:55:32+1.16.19
C-rata 3.4 km
1. Leppänen Kristian 00:25:24
2. Pikkarainen Pyry 00:30:16+04.52
3. Holopainen Mira 00:35:01+09.37
4. Leppänen Jenni 00:36:20+10.56
5. Honkanen Mari 00:36:36+11.12
6. Heinonen Jouko 00:37:33+12.09
7. Mustola Ossi 00:38:13+12.49
8. Jokipelto Seppo 00:38:18+12.54
9. Leiskallio Antti 00:38:42+13.18
10. Siitonen Sari 00:39:39+14.15
11. Harju Leena 00:40:52+15.28
12. Kaven Ari 00:41:05+15.41
13. Rantanen Elina 00:41:07+15.43
14. Salminen Pauli 00:41:26+16.02
15. Perchtold Adelheid 00:42:18+16.54
16. Räisänen Ilkka 00:42:18+16.54
17. Hirviniemi Mikko 00:43:06+17.42
18. Taipale Tarja 00:43:29+18.05
19. Sipilä Jukka 00:43:46+18.22
20. Väisänen Veera 00:44:49+19.25
21. Niiranen Taija 00:44:53+19.29
22. Suomi Juho 00:45:29+20.05
23. Pesonen Joonas 00:45:33+20.09
24. Kainulainen Mika 00:45:48+20.24
25. Tommola Lauri 00:45:49+20.25
26. Manninen Marja 00:46:09+20.45
27. Ketola Juulia 00:46:30+21.06
28. Väisänen Konsta 00:46:42+21.18
29. Mantere Kaapo 00:46:46+21.22
30. Kuparinen Eemil 00:47:08+21.44
31. Mantere Tuomas 00:48:00+22.36
32. Railo Matti 00:48:12+22.48
33. Leppänen Nella 00:49:31+24.07
34. Salmensuu Erkki 00:49:45+24.21
35. Koponen Jorma 00:50:20+24.56
36. Pakkanen Jarno 00:50:49+25.25
37. Pakkanen Heli 00:50:49+25.25
38. Karvinen Reeta 00:51:48+26.24
39. Sappinen Seppo 00:52:34+27.10
40. Heinonen Pertti 00:58:18+32.54
41. Jutila Päivi 00:58:18+32.54
42. Alatalo Sami 00:58:18+32.54
43. Alatalo Anita 00:58:18+32.54
44. Kaukiainen Anu 01:01:11+35.47
45. Heikkonen Inkeri 01:02:51+37.27
46. Lavia-Kuitunen Seija 01:03:41+38.17
47. Backman Tommi 01:07:32+42.08
48. Backman Toni 01:07:32+42.08
49. Litsilä Riikka 01:07:32+42.08
50. Backman Rilla 01:07:32+42.08
51. Pekurinen Jonne 01:11:45+46.21
52. Reiniharju Ilona 01:19:19+53.55
D-rata 1.4 km
1. Niemi Antero 00:13:21
2. Nurmela Helmiina 00:15:46+02.25
3. Timonen Tuija 00:16:33+03.12
4. Vorne Vanessa 00:16:33+03.12
5. Nurmela Evert 00:16:55+03.34
6. Nurmela Anu 00:16:55+03.34
7. Nurmela Jarno 00:16:55+03.34
8. Martikainen Arvo 00:17:02+03.41
9. Dillström Juho 00:17:09+03.48
10. Tenhunen Topias 00:17:19+03.58
11. Pasila Leon 00:19:51+06.30
12. Koivuniemi Maija 00:21:02+07.41
13. Koivuniemi Eija 00:21:02+07.41
14. Klinga Esa 00:21:03+07.42
15. Sipilä Niina 00:21:11+07.50
16. Sipilä Senni 00:21:11+07.50
17. Rantanen Elina 00:21:16+07.55
18. Kallio Riitta 00:21:36+08.15
19. Mällinen Jaakko 00:21:36+08.15
20. Aho Sanni 00:22:24+09.03
21. Kuparinen Eelis 00:22:49+09.28
22. Nieminen Kirsi 00:23:15+09.54
23. Väänänen Eeva 00:23:15+09.54
24. Sainio Niilo 00:27:21+14.00
25. Piirainen Päivi 00:27:27+14.06
26. Sainio Miro 00:27:33+14.12
27. Anniina Uusi-Uitto 00:34:29+21.08
E-rata 1.1 km
1. Läderberg Vilja 00:10:45
2. Läderberg Kirsi 00:10:45+00.00
3. Suominen Arto 00:17:09+06.24
4. Timonen Tuija 00:17:41+06.56
5. Vorne Vanessa 00:17:41+06.56
6. Leppänen Jonne 00:18:27+07.42
7. Pirinen Mianna 00:21:23+10.38
8. Pirinen Joanna 00:21:23+10.38
Ilman aikaa
1. Tenhunen Topias 00:00:00
2. Taimisto Lempi 00:00:00+00.00
3. Tuomi Ville 00:00:00+00.00
4. Penttinen Heikki 00:00:00+00.00
5. Penttinen Riikka 00:00:00+00.00
6. Läderberg Venla 00:00:00+00.00
7. Lattu Liisa 00:00:00+00.00
8. Tarkkanen Pyry 00:00:00+00.00
9. Tarkkanen Hanna 00:00:00+00.00
10. Taimisto Tiina 00:00:00+00.00
11. Tenhunen Aino 00:00:00+00.00
12. Tenhunen Tiina 00:00:00+00.00
13. Ruohola Reijo 00:00:00+00.00
Oma rata
1. Nikkari Paavo 00:03:35
2. Leinonen Sami 00:08:32+04.57
3. Tikkanen Aaro 00:12:24+08.49
4. Vilske Aleksi 00:34:10+30.35
5. Leinonen Seppo 00:41:41+38.06
6. Pennanen Maria 00:41:41+38.06
7. Lehtinen Jukka 00:47:30+43.55
8. Nyman Pia 00:49:58+46.23
9. Listala Juha-Matti 00:49:58+46.23
10. Suhonen Pasi 00:50:06+46.31
11. Paananen Jarmo 00:51:01+47.26
12. Korhonen Ella 00:53:04+49.29
13. Dillström Tero 00:55:18+51.43
14. Dillström Samu 00:55:18+51.43
15. Mäkelä Teemu 00:55:39+52.04
16. Virtanen Pasi 00:56:16+52.41
17. Sallinen Heidi 00:59:28+55.53
18. Hirviniemi Maiju 00:59:28+55.53
19. Granqvist Tero 01:00:59+57.24
20. Mattila Otto 01:01:50+58.15
21. Pekurinen Jani 01:03:08+59.33
22. Selin Marko 01:05:36+1.02.01
23. Siikanen Hertta 01:19:14+1.15.39
<-Takaisin
Etusivu