Seuranmestaruuskisat käytiin Tiirismaalla iltarastien yhteydessä.

MIEHET

H21

                                                                                                                              Niskanen Teemu                              0:59:34                                                                                     

Solonen Joni                              1:03:17

Hirvonen Kimmo                        1:09:02

H 35

Koivuniemi Kimmo                     1:13:37

H 40

Hämäläinen Jani                        0:46:52

Lehmusvuori Tomi                     0:50:08

Leppänen Kristian                      0:55:35

Halme Antti                               0:58:40

Väkeväinen Mika                       1:01:58

Kankaanpää Pasi                       1:14:16

H 45

Jokinen Heikki                            0:56:01

Lehtonen Timo                           1:04:42

Sundqvist Jari                            1:17:37

Suominen Harri                          1:23:02

Makkonen Juha                          1:29:48

Tozur Sergei                              1:31:19

Taipale Antti                               1:32:19

H 50

Sorsa Juha-Antti                         0:55:10

Rantanen Jyrki                            0:59:14

Rekola Pekka                              1:10:00

Kirvesmies Juha                          1:33:17

H 55

Anjala Ari                                   0:45:15

Valonen Kari                               0:50:11

Ojala Ismo                                  1:07:36

H 60

Kotilainen Matti                            1:09:50

Huusari Hannu                             1:13:59

H 65

Käyhkö Kari                                0:43:41

H 70

Turunen Kauko                            0:45:18

Anjala Risto                                 0:50:53

Railo Matti                                   0:54:12

Kantola Arvo                                0:58:45

H 75

Haapaniemi Aimo                        1:05:25

Salo Markku                                1:07:03

H 80

Ranta Esko                                 0:23:33

NUORET

H 18

Makkonen Joona                         0:59:58

H 16

Nykänen Tomi                            0:52:35

Makkonen Lauri                          1:10:22

NAISET

D 21

Kauppi Minna                              1:10:13

Karetjoki Miia                             1:23:14

D 35

Nousiainen Katri                          1:04:59

D 40

Koivuniemi Kirsi                           0:51:16

D 45

Rehmal Virpi                                1:09:29

Sundqvist Sari                             1:14:17

D 50

Rantalainen Anna-Lea                  0:39:25

Einonen Päivi                              0:39:35

Kolstela Katri                              0:53:27

Kalenius Katariina                       0:57:06

D 55

Kirvesmies Vuokko                     1:07:56              

D 65

Kämäräinen Helena                    1:14:32

NUORET

D 18

Tuominen Krista                         1:03:14

Kalenius Camilla                        1:12:37

 

D 16

Sundqvist Ida                              0:45:19

Kolstela Hilla                               0:45:40

Lehtonen Maiju                            0:57:44

Taipale Anniina                            1:02:38


tahtiseura.png

intersport_valo_logo.png

mainostelineet-messukalusteet-banderollit.png

Tulevia tapahtumia

13.11.2018
18:00 - 19:30
Yöväyläsuunnistus
15.11.2018
18:00 - 19:30
Ratatreeni - Pajulahti
16.11.2018
18:00 - 20:00
Salivuoro Jalkarannan koulu
17.11.2018
10:00 - 12:00
Nuorten ryhmä - Peruskestävyysharjoitus
18.11.2018
10:00 - 17:00
Treenipäivä Vierumäellä

Yhteystiedot

Tapanilan ulkoilumaja
Hiihtomajantie 98
15950 Lahti

(03) 751 2405
toimisto |ät| ls37.fi

IBAN: FI38 5612 1120 3225 62