Tilausta ja toimitusta koskevat huomautukset -kohtaan numero: 206

 

 

Maastoon voi lähteä syyskuussa poikkeuksellisesti klo 17-18.30. Lokakuun lauantaisin lähtö klo 10-12.

Pvm Paikka Ratamestarit Tulokset
1.4. ti SK Tapanila, etelään Anniina Niiranen Tulokset
Väliajat
Reittihärveli

8.4. ti Tapanila Joni Solonen

Tulokset
Väliajat
Reittihärveli

 

15.4. ti SK Tapanila, länteen Hannu Korhonen

Tulokset
Väliajat
Reittihärveli

22.4. ti Tapanila, pohjoiseen Risto Anjala Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
29.4. ti SK Tiirismaa, Televisiotieltä Antti Nousiainen Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
6.5. ti ASK Urheilukeskus Jorma Aherto Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
13.5. ti ASK,SK Hälvälä eteläpuoli Teuvo Kämäräinen Tulokset
Väliajat
Reittihärveli


Lahden sotilaskotiyhdistys ry

20.5. ti ASK Tähtitorninkatu Mervi Aherto Tulokset
Väliajat
Reittihärveli

SALPAUS

27.5. ti ASK,SK Kiveriön koulu Anna-Lea Rantalainen Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
3.6. ti Kalliolan koulu Päivi Einonen Tulokset
Väliajat
Reittihärveli

10.6. ti SK Hämeenkoski Paavo Nikkari Tulokset
Väliajat
Reittihärveli


www.siemenjakone.fi

17.6. ti Korpihoilo Heikki Jokinen & Arvela Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
24.6. ti Sotilaskotipalvelut Hälvälä pohjoinen Hirvoset Tulokset
Väliajat
Reittihärveli

1.7. ti Rahametsä Jani Hämäläinen Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
8.7. ti Soltinjärvi Ilmo Leinonen
Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
15.7. ti SK, Sotilaskotipalvelut
Pesäkallio Matti Railo Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
22.7. ti Laune, sprintti Pauli Huusari Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
26.- 27.7. Lahti-Suunnistus Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
29.7. ti Santaveräjä Antti ja Sanna Halme ja Arvo Kantola Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
5.8. ti Urheilukeskus, myös sprintti Tauno Haapasaari

Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
Reittihärv Sprint

12.8. ti SK Tuohijärvi, Arolan tila

Juuso Lehtinen
Hannu Korhonen
Markku Kotala

Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
19.8. ti P, Sotilaskotipalvelut
Hälvälä, pohjoispuoli Arvo Martikainen Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
MiryCup reittih.
26.8. ti SK, Sotilaskotipalvelut
Tapanila, Esa Kolstelan muistor. Tapio Irri Tulokset
Väliajat
Reittihärveli

2.9. ti Kukonkoivu Vuokko Kirvesmies
Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
3.9. ke
Sotilaskotipalvelut

Hennala, AM-sprintti
Kuntosuunnistus

Teemu Niskanen
Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
9.9. ti SK Liipola Kauko Turunen Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
16.9. ti Keituri Pekka Nieminen
Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
23.9. ti Haukkallio Mika Kantola Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
27.9. la Urheilukeskus Antti Orkola Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
4.10. la Laaso Ville Kauppi
Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
11.10 la Pesäkallio Jouko Heinonen Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
18.10 la Tapanila, vapaavalintaiset Esa Rajala Tulokset
Väliajat
Reittihärveli
25.10 la Tapanila, päättärit jaosto Tulokset
Väliajat
Reittihärveli

 

SK

Suunnistajan kauppa

ASK

myös aikuisten suunnistuskoulu

P

myös pyöräsuunnistus, Miry-Cup
mahdollisuus lainata pyöräsuunnistus telinettä, jos haluaa kokeilla pyöräsuunnistusta

Sotilaskotipalvelut

Lahden sotilaskotiyhdistys tulee paikalle myymään munkkikahveja

intersport_valo_logo.png

mainostelineet-messukalusteet-banderollit.png

Yhteystiedot

Tapanilan ulkoilumaja
Hiihtomajantie 98
15950 Lahti

(03) 751 2405
toimisto |ät| ls37.fi

IBAN: FI38 5612 1120 3225 62